ŚLUSARZ - OPERATOR MASZYN

Deutschland - Bielefeld

Obowiązki:

  • Przygotowanie materiału do spawania
  • Doświadczenie na powyższym stanowisku mile widziane
  • Doświadczenie w branży metalowej
  • Doświadczenie przy wgniatarkach i wycinarkach do metalu
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

        • Pomoc w zalatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
        • Zakwaterowanie
        • Płatne nadgodziny
        • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
        • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,
        • Możliwość rozwoju zawodowego.

              Wymagania:

                  • Wykształcenie średnie techniczne / zawodowe kierunkowe
                  • Doświadczenie minimum 2 lata
                  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
                  • Zdolności manualne, dokładność, precyzja
                  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

                      Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

                      B+S GmbH Logistik und Dienstleistungen

                      Bielefelder Straße 74a

                      49186 Bad-Iburg - Sentrup

                      Deutschland

                      lub

                       personal@b-slogistik.de

                      lub

                       Tel: 0049 5403 7960 163 ( język polski)

                      Ihre Ansprechpartner Erreichen Sie immer den Richtigen! Kontaktieren Sie uns! Nutzen Sie unser Kontaktformular Rufen Sie uns an! 0800 / 80 66 100