OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Deutschland - Borgholzhausen, Bielefeld, Alzenau

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek oraz rozładunek towarów
  • Transport wewnętrzny materiałów i wyrobów
  • Czynności związane z utrzymaniem porządku na magazynie
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • Obsługa skanera magazynowego

Oferujemy:

    • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
    • Zakwaterowanie
    • Płatne nadgodziny
    • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
    • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

      Wymagania:

      • Uprawnienia do obsługi wózka wysokiego składowania do 9 metrów wysokości
      • Dyspozycyjność
      • Doświadczenie w pracy na magazynie
      • Zaangażowanie w wykonywane zadania i motywacja do pracy
      • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest konieczna
      • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
      • Punktulaność i rzetelność

      Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

      B+S GmbH Logistik und Dienstleistungen

      Bielefelder Straße 74a

      49186 Bad-Iburg - Sentrup

      Deutschland

      lub

       personal@b-slogistik.de

      lub

       Tel: 0049 5403 7960 163 ( język polski)

      Ihre Ansprechpartner Erreichen Sie immer den Richtigen! Kontaktieren Sie uns! Nutzen Sie unser Kontaktformular Rufen Sie uns an! 0800 / 80 66 100