KUCHARZ

Deutschland - Bielefeld

Obowiązki:

  • Sporządzanie potraw wedle podanych przepisów
  • Kontrola nad zespołem ludzi pracujących na kuchni
  • Dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań,
  • Wydawanie przygotowanych potraw personelowi obsługującemu gości,
  • Kontrola właściwego wykorzystania produktów

Oferujemy:

      • Pomoc w zalatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
      • Zakwaterowanie
      • Płatne nadgodziny
      • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
      • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,
      • Możliwość rozwoju zawodowego.

          Wymagania:

            • Mile widziane  doświadczenie na stanowisku
            • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
            • Umiejętność kontroli kosztów i jakości,

              Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

              B+S GmbH Logistik und Dienstleistungen

              Bielefelder Straße 74a

              49186 Bad-Iburg - Sentrup

              Deutschland

              lub

               personal@b-slogistik.de

              lub

               Tel: 0049 5403 7960 163 ( język polski)

              B+S auf Youtube Sehen Sie sich unsere Filme an B+S auf Facebook! Folgen Sie uns auf Facebook