KOMISJONER

Deutschland - Borgholzhausen, Bielefeld, Alzenau

Obowiązki:

    • Obsługa skanera
    • Komisjonowanie
    • Wyszukiwanie produktów na półkach
    • Obsługa systemu magazynowego
    • Paletowanie, etykietowanie, konfekcjonowanie
    • Obsługa ręcznego wózka paletowego
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki

      Oferujemy:

        • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
        • Zakwaterowanie
        • Płatne nadgodziny
        • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
        • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,
        • Możliwość rozwoju zawodowego.

          Wymagania:

          • Umiejetność wpisania prostych informacji w języku niemieckim do systemu komputerewego
          • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest konieczna
          • Dosświadczenie w pracy na magazynie
          • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
          • Punktulaność, dokładność i rzetelność

          Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

          B+S GmbH Logistik und Dienstleistungen

          Bielefelder Straße 74a

          49186 Bad-Iburg - Sentrup

          Deutschland

          lub

           personal@b-slogistik.de

          lub

           Tel: 0049 5403 7960 163 ( język polski)

          B+S auf Youtube Sehen Sie sich unsere Filme an B+S auf Facebook! Folgen Sie uns auf Facebook